Twój testament

Testament to akt ostatniej woli, który nadal wśród Polaków nie jest szczególnie popularny. Prawdopodobnie dlatego, że kojarzy się z chorobami, śmiercią od której nawet myślami chcielibyśmy uciec. Warto pomyśleć o tym wcześniej, kiedy mamy szanse dokładnie dowiedzieć się czym jest dobry testament.

Miej wpływ na to co się wydarzy

Miej wpływ na to co stanie się potem. Pomóż Swojej rodzinie w trudnych chwilach jasno wyrażając swoją ostatnią wolę na piśmie. Testament jasno określa Twoją wolę i pozwala zabezpieczyć cele, które uważasz za ważne.

Akt ostatniej woli może zmieniać świat!

Jeśli chciałbyś aby zgromadzone przez Ciebie dobra służyły w przyszłości dla potrzebujących, możesz uwzględnić Fundację Kubuś w Swoim testamencie. Jeśli taka jest Twoja wola, możesz przekazać fundacji konkretną rzecz lub dowolną kwotę pieniężną a nawet ustanowić Fundację Kubuś swoim jedynym spadkobiercą. Jeśli zechcesz zawrzeć taki zapis w Swoim testamencie, poinformuj nas o tym, jak chciałbyś aby Twoja darowizna została wykorzystana.

Jak stworzyć testament

więcej informacji o tym jak napisać testament: www.dobrytestament.pl