A A A

Program PITy 2022/2023

Nowy program do rozliczeń w 2023 roku już dostępny!

Wypełniając PIT pamiętaj o Fundacji Kubuś. 1,5 procent Twojego podatku, który przekazywany jest do budżetu może być przeznaczony na pomoc naszym podopiecznym.

Pobierz program PITy by szybko i łatwo rozliczyć PIT (przez internet lub tradycyjnie):

Przekaż 1,5% naszej organizacji

i rozlicz podatek za 2022 rok.

PIT Online z PITax.pl dostępny jest dzięki współpracy z IWOP.

Program zadając serię pytań użytkownikowi, sam wybierze odpowiednią deklarację PIT oraz załączniki i prawidłowo je wypełni – dzięki temu jest prosty w obsłudze, wręcz intuicyjny i umożliwia samodzielne rozliczenie się z fiskusem.

Nie tylko obsługuje wszystkie wymagane druki PIT-28, PIT-28A, PIT-28B, PIT-36, PIT-36L, PIT37, PIT-38, PIT-B, D, O, 2K, M, ZG, Z, NIP-1, 3, B, C, ale przede wszystkim jest nadzwyczaj czytelny i przyjazny.

Posiada możliwość wysyłki e-Deklaracji, a także kontekstowe podpowiedzi i moduł „Przepisy” zawierający szczegółowe instrukcje i ustawę o podatku dochodowym.

Wysyłka Pitów przez internet jest możliwa nawet bez podpisu elektronicznego. Wystarczy podać kwotę przychodu z ubiegłorocznego zeznania PIT.

PIT przez Internet

Dowiedz się jak wysłać PIT przez Internet. Kliknij tutaj by dowiedzieć się więcej o składaniu rozliczenia rocznego drogą elektroniczną.