A A A

Pobierz program do rozliczania PITów

Pobierz program PITy by szybko i łatwo rozliczyć PIT (przez Internet lub tradycyjnie):

Rozliczenie PIT z PITax.pl

i rozlicz podatek za 2022 rok.
Program zadając serię pytań użytkownikowi, sam wybierze odpowiednią deklarację PIT oraz załączniki i prawidłowo je wypełni – dzięki temu jest prosty w obsłudze, wręcz intuicyjny i umożliwia samodzielne rozliczenie się z fiskusem.

Nie tylko obsługuje wszystkie wymagane druki PIT-28, PIT-28A, PIT-28B, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-B, D, O, 2K, M, ZG, Z, NIP-1, 3, B, C, ale przede wszystkim jest nadzwyczaj czytelny i przyjazny.

Posiada możliwość wysyłki e-Deklaracji, a także kontekstowe podpowiedzi i moduł „Przepisy” zawierający szczegółowe instrukcje i ustawę o podatku dochodowym.

Wysyłka Pitów przez Internet jest możliwa nawet bez podpisu elektronicznego. Wystarczy podać kwotę przychodu z ubiegłorocznego zeznania PIT.

PIT przez Internet z urzędowym poświadczeniem odbioru

Wysyłając PIT przez Internet nie musisz obawiać się, że Twoje zeznanie nie dojdzie do Urzędu Skarbowego. Korzystając z naszego programu po wysłaniu PITu otrzymasz UPO – urzędowe poświadczenie odbioru. Jest to dokument potwierdzający, że PIT dotarł do urzędu. Dzięki niemu zyskujesz pewność, że zgodnie z obowiązkiem Twoje zeznanie roczne zostało złożone w terminie.