A A A

PIT 11 – co dalej? Czy trzeba się rozliczać? Jak?

Jeśli otrzymałeś od pracodawcy formularz PIT 11 to musisz rozliczyć się z podatku samodzielnie.
Aby zrobić to najprościej pobierz program do wypełniania PITów z tej strony i postępuj zgodnie z instrukcjami. To proste, wystarczy przepisać kilka wartości z posiadanego druku PIT 11 do programu a ten sam zrobi za nas resztę.

Pobierz program do PIT 2022 przeznaczony do wygodnego wypełniania formularzy PIT w 2023 roku. Program znany od lat, powszechnie wykorzystywany zarówno przez osoby prywatne jak i biura rachunkowe.
Pobierz program PITy by szybko i łatwo rozliczyć PIT (przez internet lub tradycyjnie):

Przekaż 1% naszej organizacji

i rozlicz podatek za 2022 rok.
Program zadając serię pytań użytkownikowi, pomoże wypełnić odpowiednią deklarację PIT oraz wymagane załączniki oraz pozwoli prawidłowo je wypełnić – dzięki temu jest prosty w obsłudze, wręcz intuicyjny i umożliwia samodzielne rozliczenie się z fiskusem na formularzu PIT 37.

Formularz, druk interaktywny (PDF)

Program umożliwia zarówno korzystanie z kreatora jak i „ręczne ” wypełnianie PITu w komputerze, korzystając z formularza interaktywnego możemy łatwo wypełnić PIT 37 i zapisać go do pliku PDF. Takie rozwiązanie umożliwia drukowanie formularzy bez konieczności ręcznego wypełniania długopisem. Wypełnij druk PIT 37 na komputerze!

Wypełniając PIT pamiętaj o Fundacji Kubuś. 1,5 procent Twojego podatku, który przekazywany jest do budżetu może być przeznaczony na pomoc naszym podopiecznym.