A A A

PIT 28 – rozliczenie podatku (ryczałt)

Pobierz sprawdzony program PITY 2022/2023 by szybko i łatwo rozliczyć PIT 28 (przez internet lub tradycyjnie). Sprawdzony program, ten sam od lat. Rozlicz swój PIT bezpiecznie.

i rozlicz podatek za 2022 rok.
Program zadając serię pytań użytkownikowi, pomoże wypełnić odpowiednią deklarację PIT (PIT 28) oraz wymagane załączniki oraz pozwoli prawidłowo je wypełnić – dzięki temu jest prosty w obsłudze, wręcz intuicyjny i umożliwia samodzielne rozliczenie się z fiskusem na formularzu PIT 28.

Formularz, druk PIT 28 interaktywny

Program umożliwia zarówno korzystanie z kreatora jak i „ręczne ” wypełnianie PITu 28 w komputerze, korzystając z formularza interaktywnego możemy łatwo wypełnić PIT 28 i zapisać go do pliku PDF. Takie rozwiązanie umożliwia drukowanie formularzy bez konieczności ręcznego wypełniania długopisem. Wypełnij druk PIT 28 na komputerze!

Program PIT 2022/2023 przeznaczony jest do rozliczania podatku na formularzach zarówno PIT-28, PIT-28A, PIT-28B jak i PIT-36, PIT-36L, PIT37, PIT-38, PIT-B, D, O, 2K, M, ZG, Z, NIP-1, 3, B, C.

PIT 28 przez Internet

Posiada możliwość wysyłki e-Deklaracji, a także kontekstowe podpowiedzi i moduł „Przepisy” zawierający szczegółowe instrukcje i ustawę o podatku dochodowym. Wysyłka PITu 28 przez Internet jest możliwa nawet bez podpisu elektronicznego. Wystarczy podać kwotę przychodu z ubiegłorocznego zeznania PIT. Wszystko to zrobisz korzystając z zamieszczonego tutaj programu.

Wypełniając PIT 28 pamiętaj o Fundacji Kubuś. 1,5 procent Twojego podatku, który przekazywany jest do budżetu może być przeznaczony na pomoc naszym podopiecznym.