A A A

PIT 36L (podatek liniowy) – wypełnij formularz

Rozlicz w prosty sposób PIT 36L (podatek liniowy). Pobierz program PITy 2022 przeznaczony do wygodnego wypełniania formularzy PIT w 2023 roku. Program znany od lat, powszechnie wykorzystywany zarówno przez osoby prywatne jak i biura rachunkowe. Rozlicz swój PIT 36L bezpiecznie.
Rozpocznij pobieranie klikając tutaj:

Rozliczenie PIT z PITax.pl

i rozlicz podatek za 2022 rok.
Program zadając serię pytań użytkownikowi, pomoże wypełnić odpowiednią deklarację PIT (PIT 36L – podatek liniowy) oraz wymagane załączniki oraz pozwoli prawidłowo je wypełnić – dzięki temu jest prosty w obsłudze, wręcz intuicyjny i umożliwia samodzielne rozliczenie się z fiskusem na formularzu PIT 36L.

Formularz, druk PIT 36L interaktywny (PDF)

Program umożliwia zarówno korzystanie z kreatora jak i „ręczne ” wypełnianie PITu 36L w komputerze, korzystając z formularza interaktywnego możemy łatwo wypełnić PIT 36L i zapisać go do pliku PDF. Takie rozwiązanie umożliwia drukowanie formularzy bez konieczności ręcznego wypełniania długopisem. Wypełnij druk PIT 36L na komputerze!

Program PIT 2022/2023 przeznaczony jest do rozliczania podatku na formularzach zarówno PIT-36L dla podatku liniowego jak i PIT-28, PIT-28A, PIT-28B, PIT-36, PIT-37, PIT-38, PIT-39 oraz drukach PIT-B, D, O, 2K, M, ZG, Z, NIP-1, 3, B, C.

Wypełniając PIT 36L pamiętaj o Fundacji Kubuś. 1 procent Twojego podatku, który przekazywany jest do budżetu może być przeznaczony na pomoc naszym podopiecznym.