A A A

Program do rozliczenia PIT przez Internet

Rozlicz PIT przez Internet z Fundacją Kubuś. Możesz wysłać PIT przez Internet korzystając z modułu e-deklaracji wbudowanego w program PITY 2022-2023. Po wypełnieniu otrzymasz Urzędowe Poświadczenie Odbioru

Jak rozliczyć PIT przez Internet?

Najprościej wypełnić PIT przez Internet wypełniając go w programie PIT 2022/2023 i skorzystać z wbudowanej funkcji wysyłania PITu do Urzędu Skarbowego. To proste, program sam podpowie jak to zrobić. Pobierz program klikając w link poniżej:

Rozliczenie PIT z PITax.plRozliczenie PIT z PITax.pl

Urzędowe Poświadczenie Odbioru przez Urząd Skarbowy

Wysyłając PIT przez Internet nie musisz obawiać się, że Twoje zeznanie nie dojdzie do Urzędu Skarbowego. Korzystając z naszego programu po wysłaniu PITu otrzymasz UPO – urzędowe poświadczenie odbioru. Jest to dokument potwierdzający. że PIT dotarł do urzędu. Dzięki niemu zyskujesz pewność, że zgodnie z obowiązkiem Twoje zeznanie roczne zostało złożone w terminie.

Czy PIT 37 można rozliczyć przez Internet?

Oczywiście, drogą elektroniczną (bezpłatnie i bez podpisu elektronicznego) złożyć można szereg formularzy PIT, są to między innymi PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38 oraz PIT-39 a także wszystkie załączniki niezbędne do złożenia zeznania rocznego (np.: PIT/B, PIT/D, PIT-2K, PIT/M, PIT/O, PIT/ZG, PIT/Z itd.).