A A A

Program PIT

Pobierz sprawdzony program PIT by szybko i łatwo rozliczyć PIT (przez internet lub tradycyjnie). Sprawdzony program, ten sam od lat. Rozlicz swój PIT bezpiecznie.
Rozpocznij pobieranie klikając tutaj:

Rozliczenie PIT z PITax.pl

i rozlicz podatek za 2022 rok.
Program zadając serię pytań użytkownikowi, sam wybierze odpowiednią deklarację PIT oraz załączniki i prawidłowo je wypełni – dzięki temu jest prosty w obsłudze, wręcz intuicyjny i umożliwia samodzielne rozliczenie się z fiskusem.

Program PIT 2022/2023 przeznaczony jest do rozliczania podatku na formularzach: PIT-28, PIT-28A, PIT-28B, PIT-36, PIT-36L, PIT37, PIT-38, PIT-B, D, O, 2K, M, ZG, Z, NIP-1, 3, B, C.

Posiada możliwość wysyłki e-Deklaracji, a także kontekstowe podpowiedzi i moduł „Przepisy” zawierający szczegółowe instrukcje i ustawę o podatku dochodowym.

Wysyłka Pitów przez internet jest możliwa nawet bez podpisu elektronicznego. Wystarczy podać kwotę przychodu z ubiegłorocznego zeznania PIT.

Wypełniając PIT pamiętaj o Fundacji Kubuś. 1,5 procent Twojego podatku, który przekazywany jest do budżetu może być przeznaczony na pomoc naszym podopiecznym.