A A A

Program PIT 2023

Pobierz sprawdzony program PITy 2022/2023 by szybko i łatwo rozliczyć PIT (przez internet lub tradycyjnie). Sprawdzony program, ten sam od lat. Rozlicz swój PIT bezpiecznie.
Rozpocznij pobieranie klikając tutaj:

Rozliczenie PIT z PITax.pl

i rozlicz podatek za 2022 rok.
Program zadając serię pytań użytkownikowi, sam wybierze odpowiednią deklarację PIT oraz załączniki i prawidłowo je wypełni – dzięki temu jest prosty w obsłudze, wręcz intuicyjny i umożliwia samodzielne rozliczenie się z fiskusem.

Program PIT 2022/2023 przeznaczony jest do rozliczania podatku na formularzach: PIT-28, PIT-28A, PIT-28B, PIT-36, PIT-36L, PIT37, PIT-38, PIT-B, D, O, 2K, M, ZG, Z, NIP-1, 3, B, C.

Posiada możliwość wysyłki e-Deklaracji, a także kontekstowe podpowiedzi i moduł „Przepisy” zawierający szczegółowe instrukcje i ustawę o podatku dochodowym.

Wysyłka Pitów przez internet jest możliwa nawet bez podpisu elektronicznego. Wystarczy podać kwotę przychodu z ubiegłorocznego zeznania PIT.

Wypełniając PIT pamiętaj o Fundacji Kubuś. 1,5 procent Twojego podatku, który przekazywany jest do budżetu może być przeznaczony na pomoc naszym podopiecznym.

Otrzymałeś PIT 11? Sprawdź jak wypełnić PIT 37

Darmowy Program PIT dostępny do pobrania na tej stronie jest przygotowany by maksymalnie ułatwić Ci rozliczanie PITu. Jeśli otrzymałeś od pracodawcy formularz PIT 11, po porstu pobierz i zainstaluj program a następnie podążaj za wskazówkami. Wypełnienie PIT 37 na podstawie druku otrzymanego od pracodawcy zajmie Ci tylko kilka minut. Program sam zapyta o liczby widniejące na posiadanym formularzu PIT 11, jedyne co musisz zrobić to przepisać je do komputera – reszta pracy zostanie automatycznie wykonana przez program.

PIT przez Internet

Dowiedz się jak wysłać PIT przez Internet. Kliknij tutaj by dowiedzieć się więcej o składaniu rozliczenia rocznego drogą elektroniczną.

Program PIT 2022 czy 2023?

Darmowy program PIT 2022 to program aktualny na okres od stycznia do końca kwietnia 2023 roku. Rok użyty w nazwie programu dotyczy okresu za jaki się rozliczamy. Wypełnianie PITu dotyczy rozliczenia się z dochodów za rok ubiegły stąd nazwa programu. Zapraszamy zatem do pobierania darmowego programu w najnowszej wersji, która dostępna jest na naszej stronie.