Zaczęliśmy 7 rok 03/03/15

Kilka dni temu minęło 6 lat odkąd działamy i niesiemy uśmiech i otuchę wyciągając pomocną dłoń do tych, których los wystawia na ciężką próbę.

Nas także wystawiano na próby w ostatnim roku działalności. Fundacja została poddana szczegółowym kontrolom, które oczywiście zakończyły się wynikiem pozytywnym oraz odstąpieniem od wydania zaleceń pokontrolnych – jako, że nie stwierdzono żadnych nieprawidłowości. Jest to dla nas jedna z największych nagród za nasze poświęcenie i przejrzystość w prowadzonej działalności na rzecz potrzebujących.

Niesiemy uśmiech i otuchę wyciągając pomocną dłoń do tych, których los wystawia na ciężką próbę

Nasza radość wynikająca z dobrej opinii o działalności Fundacji została jednakże pomniejszona ze względu na wydarzenia związane z ostatnim pożegnaniem fundatora Fundacji „Kubuś”. Strata człowieka o wielkim, szczerym sercu, szczodrym do granic możliwości, gotowym oddać przysłowiową ostatnią koszulę potrzebującemu, na długi czas wprowadziła w nas smutek i nostalgię. W naszych sercach i umysłach jest jednak dalej silna wiara, że potrafimy spełnić wizję naszego założyciela. Drobnymi krokami będziemy kontynuować to co zostało zaczęte, a zapewne podejmiemy także całe mnóstwo nowych działań, które przyniosą wiele dobra i szczęścia innym ludziom. Jesteśmy przekonani, że także i Wy nadal będziecie z nami przez kolejne lata i pomożecie nam zmieniać życie innych na lepsze!