A A A

Komu przekazać 1,5 procent podatku?

Zobacz jak działamy

Fundacja Pomocy Chorym i Dzieciom „Kubuś” działając nieprzerwanie od 2009 roku, prowadzi różnego rodzaju działania pożytku publicznego.

Jedną z najprzyjemniejszych form udzielania pomocy jest organizowanie letniego wypoczynku dla dzieci z ubogich rodzin z całej Polski! Dzięki Wam sprawiamy, że nie czują się gorsze od swoich rówieśników, wyrównujemy ich szanse edukacyjne i spełniamy marzenia.

W dużej mierze nasza uwaga skupia się na udzielaniu pomocy charytatywnej. Finansujemy zakup leków, przyrządów ortopedycznych, materiałów dydaktycznych, artykułów opatrunkowych i pierwszej potrzeby, dofinansowujemy rehabilitacje, zabiegi, dojazdy na warsztaty terapii zajęciowej oraz do specjalistycznych placówek zdrowia…. czytaj dalej »

Zobacz jak możesz pomóc

Działalność Fundacji nie jest możliwa bez wsparcia ludzi, firm, instytucji i organizacji dobrej woli.
Pomagać można na wiele sposobów – np:

 1. przekazując półtora procent podatku podczas wypełniania PITu rocznego, wpisując w odpowiedniej rubryce KRS 0000324460,
 2. wpłacając choćby symboliczną, ale Bardzo Ważną dla potrzebujących złotówkę na rachunek bankowy Fundacji nr:
  53 1940 1076 3067 7795 0000 0000,
  lub
  za pośrednictwem szybkich e-przelewów i kart płatniczych Visa/MasterCard, MultiTransfer, Przelew24, Płacę z Inteligo oraz jedenastu innych banków obsługujących szybkie płatności.
 3. zostając wolontariuszem – nikt nie oczekuje pracy 8h/dziennie 7dni w tygodniu. Czasem wystarczy 15min. czy 2 godzinki w wolny dzień – ale tylko wtedy jeśli znajdziesz czas.
 4. dodając nas do znajomych na N-K , zostając fanem na Facebooku lub w inny sposób informując swoich znajomych o naszym istnieniu,
 5. umieszczając na swojej stronie www / blogu / tablicy Facebooka / swoim „śledziku” NK / wykopie / gadu-gadu itp. informacje o nas lub po prostu link do naszej strony,