A A A

Wolontariat 2014 27/05/14

Wszystkich zainteresowanych, z odrobiną wolnego czasu, zachęcamy do zapoznania się z informacjami o wolontariacie zamieszczonymi na >> tej stronie <<.

Wolontariat to praca bezpłatna ale nie bezinteresowna. Wszyscy chętni, angażując się w pomoc dla fundacji mogą zdobyć doświadczenie, nauczyć się nowych rzeczy oraz doskonalić posiadane już umiejętności. Potrzebujemy Waszej pomocy. Tylko wspólnie możemy zrobić coś dobrego.

W roku 2014, organizujemy szereg działań docierających zarówno bezpośrednio do potrzebujących jak i mających na celu dotarcie do całych grup społecznych. Każdy może pomóc w takim zakresie w jakim chce i jakie ma możliwości. Nie jesteśmy ograniczeni terytorialnie, gdziekolwiek mieszkasz, możesz pomagać. Może to być praca zdalna, działania w Twoim rejonie czy też na przykład pomoc w organizowanych koloniach nad morzem.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu oraz przesłaniu nam paru słów o sobie. Pomoc w realizacji celów fundacji może być dla Ciebie przygodą, przyjemnością, sposobem na spędzenie wakacji, a dla Nas i naszych podopiecznych będzie nieocenionym wsparciem.

Przeczytaj więcej o wolontariacie »